Kim jesteśmy

Małgorzata Rzeszutek –  malgorzata.rzeszutek@cashflowaudyt.pl

Właściciel, doradca podatkowy, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,  specjalista w prawie podatkowym i dziedzinach pokrewnych.

Wiedza i doświadczenie to ponad 9-letnia praktyka w spółkach audytorskich, praca dydaktyczna w szkołach wyższych oraz przeprowadzanie nadzorów i audytów podatkowych w spółkach podlegających badaniu sprawozdań finansowych. Autorka publikacji w zakresie podatku dochodowego i VAT jak i materiałów na kursy dla administracji podatkowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów.. Na rynku szkoleniowym specjalizuje się w szczególności : w podatku VAT oraz w podatkach dochodowych ,dokumentacji cen transferowych, rachunkowości oraz przekształceniach form organizacyjno-prawnych .

Obecnie uczestnicząca w licznych projektach centralizacji w gminach i powiatach, polegających na szkoleniach i tworzeniu procedur centralizacyjnych. Współpraca z Gminą Olesno, Wolbrom,Legnica, Ciechanów, Ustrzyki Dolne, Stare Miasto, Żary, Dzielnicą Ursynów w Warszawie i powiatami Mogilno, Bolesławiec, Ciechanów, Płońsk.

.M.Rz

Referencje

szkolenie podatki

FRDL

Panorama Szkoleń

Wektor Wiedzy

Tomasz Gzela – tomasz.gzela@cashflowaudyt.pl

Współpracownik, prawnik, absolwent studiów podyplomowych w zakresie finansów i rachunkowości podatkowej.

Były kierownik oddziału w izbie skarbowej specjalizujący się w problematyce spraw karnych skarbowych, prania pieniędzy, nieujawnionych źródeł dochodu, prawa dewizowego i kontroli podatkowej. Do jego zadań należał: nadzór nad podległymi urzędami skarbowymi w zakresie prawidłowości rozstrzygnięć w pierwszej instancji w zakresie podatków bezpośrednich i spraw karnych; zwalczanie przestępczości podatkowej, zjawiska prania brudnych pieniędzy; nielegalnego obrotu dewizowego. Otrzymał nagrodę Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Urzędów i Izb Skarbowych w Warszawie. Wykładowca szkół wyższych publicznych i niepublicznych, promotor i recenzent prac dyplomowych, członek komisji egzaminacyjnych /szkoły, konkursy na stanowiska, cywilna służba przygotowawcza/. Prelegent na szkoleniach organizowanych przez korporacje prawnicze w ramach których prowadził cykl wykładów i szkoleń m.in. dla prokuratorów, radców prawnych, sędziów, doradców podatkowych, członków zarządów i rad nadzorczych, księgowych, pracowników administracji rządowej i samorządowej. Autor licznych publikacji na łamach prasy fachowej.

Tomasz Gzela

Referencje

Prokadra

referencje DOKIDP

referencje

Humanitas

referencje Pokolenie

list referencyjny ARL

Na stronie internetowej prezentujemy niektóre z naszych artykułów opublikowanych na łamach prasy i biuletynów branżowych.

Doradcy podatkowi a przeciwdziałanie praniu pieniedzy

Umowa powiernicza – jakie skutki w podatkach

odszkodowania i rekompensaty

odpowiedzialność kks doradców

art o cienkiej kapitalizacji Aktualnosci Ksiegowe

Dochody spółek zagranicznych

Aktualności księgowe artykuł

Zapewniamy wynikającą z etyki zawodowej administracji publicznej i renomowanej firmy audytorskiej:

  • Wysoką jakość obsługi w korzystnej cenie
  • Wiedzę popartą długoletnim doświadczeniem
  • Rzetelność
  • Poufność i bezpieczeństwo danych